KONST / Litografier / Färglitografi 11132562
nr 1113 2562
Färglitografi
Bo Cronquist, 35/75, signerad, 1977, 42x37
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:59:07
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)